1000V AC GERİLİMDE ÇALIŞABİLEN SİSTEMLER İÇİN AG PARAFUDR

By Yılkomer
Tarih Mayıs 12, 2019
120 Görüntüleme

Alçak Gerilim Parafudr sistemleri seçiminde Uc çalışma gerilimi değeri oldukça önemlidir. Ürün seçiminde ürün sınıfından sonra dikkat etmemiz gereken en önemli ikinci değer çalışma gerilimi  Uc değeridir. Uc değeri AC sistemler için genellikle maximum 440 v a kadar kullanılmaktadır.Ancak birçok önemli tesise özelliklede enerji tesislerinde AC sürekli çalışma gerilimi 1000V a kadar çıkabilmektedir. DC ürünlerde 1000v ürün bulmak kolayken sektörde 1000v AC koruma yapan ürün bulmak oldukça zordu. Raycap bu konuda geliştirdiği Yeni Probloc Serisi ile Tip 1+2 koruma yapan ve 1000v AC ya kadar çalışabilen PROBLOC 1000V serisini Pazar sundu. Yılkomer olarak önemli projelerde kullandığımız 1000v AC Parafudr serimizi sizlere tanıtmak istedik.

PROBLOC BR 50/1000 4+0 RAYCAP

TİP 1+2 Koruma Özelliğindedir.

Hem Yıldırım Hem Şebeke Darbelerine Karşı koruma sağlar.

Imax:50ka koruma değerindedir.

Led Göstergelidir.

Uyarı Kontak Çıkış Özelliğine Sahiptir.

Gas Desarj Tüpü Teknolojisin sahiptir.

Probloc 1000v AC Parafudr serisi hakkında daha fazla detay öğrenmek için info@yilkomer.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap

1
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!
Powered by