17-20 Ekim Tarihlerinde Yılkomer Isaf Fuarında!

By Yılkomer
Tarih Ekim 8, 2019
30 Görüntüleme

Güvenlik Sistemlerinde AG Parafudr Kullanımı

Güvenlik,iş güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik sektörlerinin katılım sağladığı ISAF Fuarı bu yıl 17-20 Ekim tarihlerinde İstanbul fuar merkezinde gerçekleşecektir.

Yıldırımdan Korunma Merkezi olarak Güvenlik sektörüne yönelik AG Parafudr ürünlerimizi sergileyeceğimiz Isaf güvenlik fuarında Kamaraların Yıldırımdan Korunması’ndan en hassas yangın ihbar panellerinin korunmasına kadar Yıldırımdan Korunma sistem çözümlerimizi tanıtacağız.Partnerimiz Raycap &Iskra Zascite markalı ürünlerin en yeni teknolojilerini sergileyeceğimiz ISAF fuarında özellikle Mobeselerin korunması konusundaki çözümlerimizle ilgili sizlere ayrıntılı bilgi sunacağız.

ONLİNE EĞİTİM

Yılkomer standına sizleri 17-20 Ekim tarihlerinde bekleriz. Ayrıca özel eğitim talebi için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

EĞİTİM TALEP FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Firmadaki Pozisyonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap

1
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!
Powered by