Online Eğitim: AG PARAFUDR SİSTEMLERİ HAKKINDA HERŞEY

By Yılkomer
Tarih Haziran 28, 2019
504 Görüntüleme

AG Parafudr Hakkında Herşey Bu Seminerde!

Ülkemizde son dönemde Yıldırım şiddet ve sayısında  yaşanan artışa paralel olarak birçok sistem zarar gördü.

Ve tüm sistemimizi koruyan AG Parafudrların önemi birkez daha anlaşıldı.Temmuz Ayı eğitimimizde Alçak Gerilim Parafudrları hakkında bilmeniz gereken tüm genel bilgileri size aktarmaya çalışacağız.Yılkomer olarak temsilcisi olduğumuz Raycap markalı parafudrlar özeline ineceğimiz gibi genel ürün prensibleri ve seçim kriterleri hakkında bilgileri sizlere aktaracağız.Ana enerjiden başlayarak en hassas sisteme kadar tesisinizi nasıl koruruz?Sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.Sertifikalı ve Ücretsiz olan bu eğitimimizi kaçırmayın!

Online Eğitim Konusu:  AG PARAFUDR SİSTEMLERİ HAKKINDA HERŞEY

Online Eğitim Tarihi: 13 Temmuz 2019 Cumartesi

Online Eğitim Saati: 11.00 – 12.00

BAŞVURU FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Firmadaki Pozisyonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

1 Yorumlar

  1. YAYGINLAŞTIRILMALI TÜM SİNAYI KURULUŞLARINA ULAŞILMALIDIR. tOPRAKLAMA HATA VE SORUNLARININ MİLLİ SEVVET VE CAN KAYIPLARINA OLAN KATKISI ANALİZİ YAPILIP TÜM ISG UZMANLARIMIZ VE MÜHENDİS ARKADAŞLARA UŞLAŞILARAK BU KONUDA REEL ANLAMDA PROJELENDİRME VE UYGULAMA SAĞLANMALIDIR.

Yorum Yap

1
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!
Powered by