ONLINE EĞİTİM: KONUT VE VİLLALARIN YILDIRIMDAN KORUNMASI

By Yılkomer
Tarih Ağustos 2, 2018
158 Görüntüleme

ONLINE EĞİTİM: SİTE,TOPLU KONUT VE VİLLA PROJELERİNDE YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMİ NASIL OLMALIDIR?

2018 Yılı  son ayları   ülkemiz için oldukça yıldırımlı geçiyor ve özellikle İstanbul genelinde  birçok tesis yıldırım sonucu zarar gördü. Özellikle zayıf akım,kamera güvenlik sistemleri yıldırım darbeleri sonucu çalışmaz hale geldi; 100 kiloamper seviyesini aşan darbeler sonucunda halkımız ciddi ekonomik zarara uğradı. 01 Eylül  Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz online seminer çalışmamız ile Site,Toplu Konut,Villa Projelerinde  Yıldırımı Nasıl Kontrol Altına Alabiliriz konusunu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Katılımcılara sertifika sunacağımız webinarımızın temel içeriklerini IEC 62305 Standartı kapsamında dış yıldırımlık ve ag parafudr tasarımı; risk analizi ve keşfin önemi,alınması gereken en temel koruma önlemleri ve doğru yaptığımızı sandığımız yanlış yıldırımdan korunma uygulamaları içerecektir.

 

Katılım sınırlı olduğu için mutlaka kaydınızı yaptırın ,aşağıdaki  linkten kayıt olmanızı rica ederiz. Sizlere eğitim linki eğitimden birkaç gün önce e-mail olarak gönderilecektir, Telefon, tablet ve pc üzerinden kolayca izleyebilirsiniz;

Online Eğitim Konusu: Site,Toplu Konut,Villa Projelerinde Yıldırımdan Korunma Sistemi Nasıl Olmalıdır?(Katılım Sertifikalı)

Online Eğitim Tarihi: 01 Eylül  Cumartesi

Online Eğitim Saati: 11.00 – 12.00

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Firmadaki Pozisyonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap