Parafudr Fiyatları

By Yılkomer
Tarih Temmuz 1, 2015
2471 Görüntüleme

Yatırımlarımızı koruyan ve sürdürülebilir üretim gerçekleştirmemiz konusunda yıldırım etkisini ve elektriksel sorunları sisteme yansıtmayan ag parafudrlar IEC 62305 Standartı kapsamında tesislerimizin stratejik çözüm ortağı durumundadır. Sürdürülebilir üretimden kastımız en ufak bir sanayi ürününden, yenilenebilir enerji üretimine kadar geniş bir yelpazade ag parafudr sistemleri kullanılmaktadır. Peki bu kadar önem arz eden iç yıldırımlık sistemlerinin fiyatları ne kadardır?

Yıldırımdan Korunma Merkezi olarak ana panodan tali panoya, hassas enerji koruma ürünlerinden haberleşme modülü korumalarına kadar binlerce ürünün yönetimini sürdürmekteyiz. Çok çeşitli ürünler arasında en önemli olan optimum çözüm sağlamak amacıyla doğru sisteme doğru ürün kullanımıdır. B sınıfı, B+C sınıfı, D Sınıfı, C Sınıfı gibi farklı koruma seviyelerinde yayılım gösteren ag parafudr sistemlerinde tasarım maliyeti etkileyen en önemli unsurdur. Çünkü bir tesiste devreye giriş algoritması doğru yönetilirse kademeli koruma esasına göre çok düşük maliyete maksimum koruma sağlanabilir. Ezbere sistemler hem yanlış bir koruma sağlamakta hem de optimum çözümden bizleri uzaklaştırmaktadır.

Parafudr fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Parafudr fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

B, C ve D Sınıfı Parafudrlar

Ana pano ve tali panolarda kullanılan B sınıfı ve C sınıfı parafudr fiyatları koruma seviyesine ve bölgenin risk analiz sonucuna göre farklılıklar göstermektedir. D sınıfı parafudr fiyatlarında ise Uc ve Up değerleri fiyatsal farklılığı ön plana çıkarmaktadır. Tasarım ve sistemi doğru algılamak en uygun çözümü dolayısıyla fiyatı bulmak adına bizlere yardımcı olacaktır.

Detaylı parafudr fiyat listesi, ürün seçimi, detaylı keşif ve teklif isteği için tıklayınız.

Ancak yatırımların büyüklüğüne göre değişsede ag parafudr sistemi binde bir maliyete bile denk gelmemektedir.Sistemlerin yıldırım,ani aşırı gerilim, harmonik, ani gerilim geçişleri, switching darbelerine karşı korunmasını sağlayan,üretimin kesintisiz olduğu,sistem önerisi arızalarının minimize edildiği bir ortam sunan parafudrlar görevleriyle kıyaslandığında fiyatsal olarak uygun durumdadırlar.

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap