Memorial Hastane grubu ekonomik ve hasta sağlığı açısından büyük önem arz eden cihaz ve sistemlerini Yılkomer güvencesi ile koruma altına aldı.

Ani aşırı gerilim ve yıldırım darbeleri kapsamında yapılan çalışma sonucunda hastaneler kademeli koruma esasına göre koruma altına alınmıştır. Röntgen, MR, Solunum Cihazları, Yoğun Bakım üniteleri, laboratuvar cihazları gibi hastanenin sürdürülebilir hizmet vermesini sağlayan sistemler uzman mühendis kadromuz tarafından koruma altına alınmıştır.

Başta devlet hastaneleri olmak üzere özel hastanelerin çoğunda bu konuyla ilgili eksiklikler dikkatimizi çekmektedir. İnsan hayatının yeniden can bulduğu bu alanlarda koruma önlemleri almamız konusunda tüm takipçilerimizi uyarmaktayız.

Teknik destek ve keşif talebi için Yıldırımdan Korunma Merkezi uzman ekibi ile iletişim kurarak toplantı talebinde bulunabilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/yilkomer/public_html/wp-content/themes/Corporative/functions/related-posts.php on line 57