İlaç üretim tesisleri 7/24 çalışan, otomasyon, iklimlendirme, laboratuvar ve diğer birçok hassas sistemin kusursuz işlemesi gereken alanlardır. Oluşabilecek bir ani aşırı gerilim darbesi sistemleri devre dışı bırakabildiği gibi hassasiyetin çok önemli olduğu sistemlerin zarar görmesi tüm üretim maddelerine olumsuz yansıyabilir.

Yıldırımdan Korunma Merkezi insanlığa değer katan Tüm Ekip İlaç fabrikası sistemlerini ani aşırı gerilim ve yıldırım darbelerine karşı IEC 62305 standardı kapsamında koruma altına aldık. Otomasyon sistemleri, laboratuvar cihazları ag parafudr sistemleri ile koruma altına alındı ayrıca yangın riskine karşı pasif yakalama uçları ile yuvarlanan küre metoduna göre sistem dizaynı yapılmıştır.

Tesisin tüm noktalarında gerçekleştirilen topraklama ölçüm ve eşpotansiyel incele ile de riskler hata akımları oluşmadan önlenebilecektir.

Bizleri tercih ettikleri için Tüm Ekip İlaç Üretim Tesisi’ne teşekkür ederiz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/yilkomer/public_html/wp-content/themes/Corporative/functions/related-posts.php on line 57