RayDin 400Y-T1-HV Parafudrlar ile 10 YIL Garantili Koruma

By Yılkomer
Tarih Temmuz 4, 2018
192 Görüntüleme

RayDin 400Y-T1-HV Serisi Parafudrlarla 10 YIL Garantili Koruma Tak ve Unut!

Dünya’da sadece Raycap tarafından üretilen Strikesorb Serisi parafudrlar şimdi DIN Raıl parafudrlara muadil olacak formatta RayDin Markasıyla satışta.Strikesorb 40 ve Strikesorb 80 Modüllerinin her fazı ayrı ayrı koruduğu RayDın Serisi ile her faz ayrı ayrı 200ka maksimum tepe değerine kadar korunabiliyor ancak en önemlisi hangi şiddette darbe alırsa alsın ürün zarar görmüyor ve Raycap 10 Yıl boyunca sınırsız koruma ve ürün değişim garantisi sunuyor.

Ürün darbeyi sönümlerken hiçbir ark oluşturmamakta,patlama ve duman riski bulunmamaktadır.

Ürün üzerinde VDE ve UL onayları bulunmaktadır. Klasik IEC testlerinden ayrı bir kategoride test edilen ürün Dünya’nın en sağlam Pano tipi parafudr özelliğine sahiptir.

RayDın Pano Tipi Parafudr türleri klasik varistör ya da spark gap teknolojisine değil Strikesorb teknolojisine dayanmaktadır.Çok güçlü dev bir varistör metal alüminyum muhafaze gövdesinde saklıdır.Ve yıldırım darbesinin 200ka tepe değerine kadar dayanım göstermektedir,28000celcius değerde bile ısıyı varistöre yansıtmamaktadır.Bu da sınırsız korumanın temellerini oluşturmaktadır.Bu mükemmel tasarım çok başarılı bir termal koruma sağlar.

RayDIN Serisi önünde ek bir koruma sigorta devresi kullanımı zorunlu değildir.

RayDın Serisi sisteme seri olarak da entegre edilebilmektedir bu özellik ile kablo mesafesi sıfırlanır ve 1 ns de devreyegirebilir.

En güvenli koruma için panolarınızı Strikesorb teknolojili RayDIN serisine emanet edebilirsiniz. Tak Unut Prensibini hayatımıza sokan RayDın Serisi Dünya’nın en stratejik projelerinde 65 Ülkede güvenle kullanılmaktadır.

Detaylar için info@yilkomer.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yılkomer ‘Değerlerinizi Korur!

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap