fbpx

TERMOKAYNAK UYGULAMASINDA TABLET TOZ TEKNOLOJİSİ

Tarih Ocak 13, 2019
591 Görüntüleme

APPLIWELD Termokaynak Sistemleri Yılkomer Ürün Gamında

Yılkomer Dünya’da en güvenilir termokaynak sistemlerinin üretimini gerçekleştiren Applicaciones Tecnologias firması ile partner oldu.

Termokaynak sistemleri topraklama uygulamalarında bağlantıların kalıcı ve uzun ömürlü olması nedeniyle en doğru bağlantı olarak ortaya çıkmaktadır. Ancak uygulamada yaşanan sorunlar nedeniyle birçok kişi termokaynak uygulaması sırasında yaralanıyor. APPLIWELD Teknolojisi ile termokaynak sistemlerinin uygulaması oldukça basit ve güvenli hale gelmiştir.

TABLET SİSTEMİ

APPLIWELD Termokaynak uygulamalarında devrim yaratarak artık yaralanmalara yol açan, kullanımı zor kaynak tozu uygulamasına son vermiş ve kaynak sistemi için TABLET’leri geliştirmiştir. Tablet kaynak tozu sistemi ark yapma, tutuşmama, yeterli ısıyı sağlayamama gibi olumsuzlara son verirken

-Kullanım Kolaylığı

-Hata oranı ve yeni toz kullanım oranını en aşağı çekme

-Rüzgarlı havalarda uygulama kolaylığı

-Nemli ortamda sorun yaratmama

-Hızlı ve pratik

Bağlantı imkanı sunmaktadır.

APPLIWELD TERMOKAYNAK TOZU

APPLIWELD sistemi pazarda yer alan en verimli termokaynak sistemidir. Çünkü benzersiz bir kaynatma özelliği vardır.TABLET TERMOKAYNAK TOZU

Özel ateşleme sistemi ile yeterli mesafeyi sağlayarak kaynak noktasından uzakta termokaynak etkilişemini başlatabilirsiniz.

TERMOKAYNAK TOZU UYGULAMASI

Uygulama yapan müşterilerimiz hatalı uygulama oranının azaldığınızı termokaynak uygulamalrında maliyetin azaldığını belirtmektedir. Ayrıca uygulama sonrası yaralanma ihtimalinin de minimize olduğu belirtilmektedir.

APPLIWELD Tablet termokaynak toz sistemlerine Yılkomer ürün gamında ulaşabilirsiniz.

Unutmayın Yılkomer ‘Değerlerinizi Korur! ‘

ÜRÜN TALEP FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Firmadaki Pozisyonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

Yorum Yap

Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!