WIN Fuarı Kapsamında Seminerlerimize Bir Yenisini Ekledik

By Yılkomer
Tarih Mart 23, 2015
1392 Görüntüleme

WIN Automotion 2015 Fuarı kapsamında Yıldırımdan Korunma Merkezi olarak yoğun katılımlı bir seminer çalışması gerçekleştirdik.

4 lü korumanın öneminin vurgulandığı seminerimizde iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, topraklama ve eşpotansiyel sistem üzerine detaylı sunumlar gerçekleşmiştir.

Yıldırımdan Korunma Merkezi Koordinatörü Serdar AKSOY ,Proje Mühendisi Esra Yılmaz ve Teknik Müdürü Erkan Yılmaz ‘ın bilgilerini paylaştığı çalışmada katılımcılardan

Alçak gerilim parafudr seçimi,paratoner ve faraday kafesi arasında ki farklar,işletme ve koruma topraklaması birleştirilmesi gibi kritik sorular soruldu ve katılımcılarında da katkısıyla güzel bir panel gerçekleştirilmiştir.

Tüm katılımcılara teşekkür eder,Yıldırımdan Korunma Merkezi olarak seminerler programlarımızı sitemizden takip etmelerini rica ederiz.

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap