3 Boyutlu Yıldırımdan Korunma Projeleri Nasıl Hazırlanır | Perşembe Kahvesi

By Yılkomer
Tarih Temmuz 31, 2016
786 Görüntüleme

Yıldırımdan Korunma Merkezi olarak yıldırımdan korunma sistemleri konusunda IEC 62305 standartını baz alıp sistem özelliklerine, yapı özelliklerine, risk durumlarına göre farklı tasarımlar yaparak başta yuvarlanan küre metodunu baz alarak tasarımlar yapıyoruz ve yaptığımız tasarımları uyguluyoruz. Yeni çizim programımız ile 3D Yıldırımdan korunma sistem tasarımlarına başlamış bulunmaktayız. Bu ay ki Perşembe kahvesi eğitimimizin konusu da Proje firmalarına özel 3 boyutlu Yıldırımdan Korunma Projeleri nasıl hazırlanır.

Yer: Yılkomer İstanbul Merkez Ofis

Tarih: 11 Ağustos Perşembe

Saat: 18.00-20.00

Ücretsizdir

Aşağıdaki formu doldurarak eğitime başvurabilirsiniz. Sadece firma ve edu uzantılı mailler kabul edilecektir. Kontenjanlar kısıtlıdır.

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

küreler

Bu ay ki Perşembe kahvesi eğitimimizin konusu da Proje firmalarına özel 3 boyutlu Yıldırımdan Korunma Projeleri nasıl hazırlanır.

 

Yılkomer (Yıldırımdan Korunma Merkezi) ülkemizde yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir.

Yorum Yap