fbpx
raycap ürünleri

RAYCAP AG PARAFUDR ÜRÜN GRUPLARI

Tarih Eylül 2, 2019
655 Görüntüleme

Yılkomer olarak ülke sorumluluğunu yürüttüğümüz Raycap’ın sistemlerinizi yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerine karşı koruma amacıyla ürün gamını sürekli yenilemesi, en üstün korumayı hedeflemesi bizlerinde tasarımlarında güçlenmesine yol açıyor. Her sistemin yıldırımdan ve ani aşırı gerilimden korunması amacıyla seçilen parafudr ürün grubu aynı olamaz. Her sistem risk durumuna göre farklı ürünlerle koruma altına alınmalıdır. İşte bu noktada Raycap AG Parafudr ürün grubu bizlere binlerce seçenek sunuyor. Bu yazımızda Raycap AG Parafudr ürün gruplarını başlıklar halinde sizlere sıralıyoruz;

Raycap Yıldırım ve Ani Aşırı Gerilim Çözümleri

Strikesorb raycap ürünleri

Strikesorb sistemi Enerji ve Endüstriyel alanlar için Dünya’nın en dayanımlı koruma teknolojisidir.Ürün 10 yıl süresince zarar görmeme garantisine sahiptir sınırsız sayıda yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerini koruma altına alır.Özellikle aşırı ve şiddetli yıldırım alan lokasyonlar için alternatifsiz  tek teknolojidir.Din rail ürünlerin koruma kapasitesinden 8 kat dayanımlı 100 kat daha hızlıdır.

 

 

 

 

rayvoss ürünleri

Rayvoss Strikesorb ürünlerin oluşan bağımsız olarak sistemlere entegre edilen koruma panoları sistemleridir.Tesis özelliğine göre tasarlanarak sistemler koruma altına alınmaktadır.Yıldırım sayıcı sistemi,uyarı ledleri,korunaklı yapısı ile Dünya’nın en gelişmiş yıldırımdan koruma sistemidir.Strikesorb modülleri ile ile istediğimiz koruma seviyesini tasarlayabilmekteyiz.

 

 

 

 

 

Acdata ürünleri

ACData ürünleri haberleşme,data,koaksiye hatların yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerine karşı çözümleri içeren ürün gamıdır.Tip 3 ürün grubunda üstün ve dayanımlı çözümler sunan ACDATA bu konuda en gelişmiş ürün grubuna sahiptir.

 

 

 

 

 

 

SAFETEC SERİSİ

raycap safetec serisi

Patentli Safetec AG Parafudr Teknolojisi; ard arda gelen darbelerde zarar görmeyen ve darbeyi ürüne zarar vermeden absorbe eden ;uzun ömrü ile Dın Rail ürün grubunda en etkin korumalı ag parafudr sistemidir.Sadece MOV den oluşmayan hibrit bir teknolojiye sahip safetec serisinde parafudr koruma sigortası kullanımı zorunlu değildir.

 

 

 

 

 

 

PROTEC SERİSİ

RAYCAP PROTEC SERİSİ

Protec serisi Dın Rayı AG Parafudr ürün grubu uluslararası tüm normlara uygun göstermekle birlikte geniş ürün çeşitliliğiyle tüm sınıflarda koruma modeline sahiptir.En geniş ürün seçeneği ile protec serisi sizlere tasarımlarınızda geniş bir yelpaze sunmaktadır.Yıldırım,şebeke darbesi,ani aşırı gerilim korumada Tip 1-2-3 kademeli koruma sistemi için en ideal çözümlere sahiptir.

 

 

 

 

 

 

PROBLOC SERİSİ

RAYCAP PROBLOC SERİSİ

Probloc serisi dayanımlı gövde yapısı ve hibrit teknolojisi ile özellikle ana enerji giriş koruma sistemlerinde fark yaratmaktadır.Darbe hangi fazdan gelirse gelsin ürün komple mücadele etmektedir .Güç,dayanım,üstün performans özellikleriyle Yıldırımlara Geçit Vermez!

 

 

 

 

 

 

PROGRID SERİSİ

RAYCAP PROGRID SERİSİ

Yıldırımı saymak,düştüğünde haberdar olmak,düşen darbe tarih ve saatini,kiloamper olarak değerini bilmek tesislerimizi daha etkin korumak için oldukça önemlidir. Progrid serisi ile Yıldırım Kontrol Altında!

 

 

 

 

 

 

 

IEC 61643-11 Standartı kapsamında test edilen ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak;Tip 1,Tip 2,Tip 1+2 ,Tip 3 ,Tip 2+3,Tip 1+2+3 AG Parafudr modellerinde ürün seçiminde destek almak,fiyat bilgisi almak,keşif talebinde bulunmak ve uygulama desteği almak için aşağıdaki formdan bizlere başvura bulunabilirsiniz.

AG Parafudr Destek Talebinde Bulun!

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Firmadaki Pozisyonunuz (gerekli)

Varsa mesajınız

Yorum Yap

Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!